Jarenlang zagen we films regelmatig vergezeld worden door een game, toch lijkt de laatste tijd het tegenovergestelde te gebeuren. Nadat Ubisoft bijvoorbeeld Prince of Persia en Assassin's Creed naar het witte doek bracht wil uitgever Take-Two ditzelfde gaan doen.
In gesprek met het magazine MCV heeft Take-Two CEO Strauss Zelnick laten weten dat ze twee van hun IP's om zullen zetten tot een film. Om welke namen het gaan wil hij niet zeggen, wel laat hij weten dat ze de films niet zelf maken maar wel de creatieve controle zullen behouden.
Grote vraag is natuurlijk om welke IP's het gaat. Onder de mogelijkheden vinden we bijvoorbeeld Grand Theft Auto, BioShock en Red Dead Redemption, naast Max Payne waar in 2008 al een film van verscheen. Take-Two bezit de volgende namen waar dus een keuze uit gemaakt kan worden.
BioShock
Borderlands
Civilization
Grand Theft Auto
Mafia
Max Payne
Midnight Club
MLB 2K
NBA 2K
Red Dead
WWE 2K
XCOM
|