Chief Xbox Officer Robbie Bach ziet een goede toekomst voor Xbox Live, één van de grootste speerpunten voor de Xbox 360. Hij voorspelt een steiging van 40% waardoor 1 op de 2 bezitters op Live moet zitten.
Op dit moment is 10% van de Xbox bezitters online te vinden via Xbox Live. Dit komt overeen met 2 miljoen mensen wereldwijd. Amerikaanse analisten voorspellen nu dat rond 2008 de Xbox 360 19.6 miljoen keer verkocht zal zijn, waarbij Bach aanvult dat er zo'n 9 miljoen hiervan online te vinden zullen zijn d.m.v. Xbox Live.
Het grote pluspunt waarmee dit bereikt moet worden is de toevoeging van een 'Silver' lidmaatschap. Hoewel je hiermee niet online kan gamen hoef je er ook niet voor te betalen en moet het de belangrijkste stap worden om gamers van Xbox Live te overtuigen.
Ook op ander Xbox Live gebied had Bach nog wat te melden. Zo onthulde hij dat Microsoft en Square Enix een grootse beta test willen starten voor Final Fantasy XI. Deze beta moet voor iedereen beschikbaar worden die in het bezit is van een Xbox 360 met harde schijf en Xbox Live zelf.
Als laatste zei hij nog dat er snel onthuld zal worden wat de Europese launch titels zullen zijn. Waarschijnlijk zal dit tijdens de X05 zijn welke in Amsterdam zal plaatsvinden.
|