Tales of Legendia is de nieuwste Tales RPG die op de PlayStation 2 zal verschijnen. Namco heeft op de site van de game nu wat informatie over de game bijgezet. De game lijkt weeral wat aantrekkelijker te worden.
In Tales of Legendia zul je beloond worden als je veel verschillende aanvallen gebruikt. Als je veel verschillende aanvallen blijft combineren, zullen ze allemaal sterker worden en hoe sterker je aanval worden, hoe sterker je personages worden. Het zal dus zeker niet lonen om in elk gevecht alleen je sterkste aanval te gebruiken.
Een andere toevoeging zijn de "Character Quests". Nadat je het spel hebt uitgespeeld, kun je na het zien van het eindfilmpje een speciale quest starten met elk personage waarin je meer te weten komt over hem of haar. Namco gaf al één voorbeeld, de Chasing A Dream-Quest van Norma.


|