BioWare Corp werkt hard aan Mass Effect, het eerste deel binnen een trilogie. De ontwikkelaar was eerder verantwoordelijk voor Knights of the Old Republic, de verwachtingen zijn dan ook hooggespannen en iedereen wacht dan ook angstvallig op de release.
Het verhaal speelt zich af in 2183. Eens in de 50.000 jaar opent er een portal naar de ruimte, waar een flinke lading aan machines doorheen komt zetten. Laat het jaar 2183 nu net het jaar zijn waarin deze portal opent. Het combat systeem is real-time in een third person tactical shooter formaat. Je vecht met een squad van drie leden, waarbij je kunt kiezen of ze hun eigen AI aan moeten spreken, of dat je ze opdrachten wil geven.
De opening van de game bekijk je hier.
Daarnaast is een 40 minuten durende presentatie hier te bekijken. Erg rap gaat deze video helaas niet.
[Update]
Ondanks dat Microsoft de twee sites hierboven heeft gevraagd hun filmpjes even offline te halen hebben we nog een nieuw filmpje voor jullie gevonden. Deze is hier te downloaden.
|