Op de PC is World of Tanks een grote hit, een succes dat ontwikkelaar Wargaming West (voormalig Day 1 Studios) voort wil zetten op de Xbox 360. Het resultaat hiervan start volgende week.
De free-to-play titel, waarvoor je wel Xbox Live Gold benodigd hebt, is vanaf 12 februari speelbaar door deze te downloaden van Xbox Live. Voor alle andere Xbox Live leden zal er een 7-daagse probeerperiode beschikbaar zijn. De titel bevat nieuwe intuïtieve controls, integratie met Xbox Live toepassingen zoals Friends, Parties, Achievements en een speciale interface die ontworpen is voor ervaringen op het grote scherm. “World of Tanks: Xbox 360 Edition” zal ook in-game aankopen bevatten, zoals premium tanks, verbruiksartikelen en premium accounts om je ervaringspunten een boost te geven.
Tijdens de release zal “World of Tanks: Xbox 360 Edition” meer dan 100 tanks bevatten van drie verschillende naties – de Verenigde Staten, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk. De game zal in de toekomst uitgebreid worden met additionele tanks, naties en nog veel meer.
Meer over de Xbox 360 uitgave kun je lezen in onze eerdere Hands-On.
|