De PlayStation 3, Xbox 360 en PC; de drie platformen waar Castlevania: Lords of Shadow 2 op uit zal komen later dit jaar. De WiiU is niet vreemd wanneer het aankomt op ports van PlayStation 3 en Xbox 360, hier en daar met een extra toevoeging. Het zou dan ook geen opvallende stap zijn om MercurySteams game aan te kondigen voor Nintendo's console, maar voorlopig lijkt dat er niet in te zitten.
Geen verrassing als je het nieuws rondom de game de laatste tijd hebt gevolgd. Producer David Cox heeft al meerdere malen laten weten dat er op dit moment geen WiiU-versie in ontwikkeling is. In een onlangs gegeven interview weidt hij verder uit over het 'waarom' achter dit besluit.
quote: "De reden dat wij het op de PC, PlayStation 3 en Xbox 360 in ontwikkeling hebben is simpelweg omdat we niet meer mensen hebben. Als we de game ook willen overzetten naar de WiiU, dan zullen we nog zo'n twintig extra mensen in dienst moeten nemen. We hebben hiervoor gewoon het budget en de capaciteit niet. Dat wil niet zeggen dat we het nooit gaan doen, maar op dit moment willen we niet de focus verliezen van datgene waar we nu mee bezig zijn. We hebben een plan uitgestippeld en het zou alleen maar afleiden om de game op dit moment naar een ander systeem te porten".
"Game ontwikkeling draait om het managen van je resources. Stel je voor; kan ik nog twintig mensen leiden? Dat is op dit moment een nachtmerrie en de enige reden waarom we op dit moment niets voor andere systemen in ontwikkeling hebben. Daarnaast zit het kantoor van MercurySteam qua capaciteit aan zijn limiet. Het zit propvol. Het kantoor is gekocht voor 60 mensen, maar op dit moment zitten er 110 in. Collega's zitter nu al praktisch op elkaars schoot. Het zijn deze logistieke problemen waarom de game op dit moment niet voor de WiiU in ontwikkeling is."
|