Nieuws: Online dienst Nintendo Wii geheel gratis
Door Rene Groen op 30-06-2012 om 12:32
|
Bron: Genji2Game
|
Gedurende de E3 besteedde Nintendo veel aandacht aan haar Nintendo Wii U, één van de onderdelen die voorbij kwam was een eigen online dienst.
Het zogeheten Miiverse laat spelers met elkaar communiceren, bijvoorbeeld door diens avatars samen te laten komen of berichten te sturen. Satoru Iwata laat in een gesprek met de aandeelhouders weten dat hier geen geld voor gerekend zal worden, alle online diensten worden gratis ter beschikking gesteld.
In een uitleg geeft hij aan dat hij niets heeft tegen het betalingsmodel van bijvoorbeeld de Xbox 360, echter past dit niet bij de Wii U.
|
|
|
|
12:35 [Upd.] Activision sluit Prototype-developer
12:28 Edge deelt nieuwe cijfers uit
|
Reacties (33) |
|
Pagina:
1
|
2
|
|
Codewarrior
op 01-07-2012 om 18:10
[Niv: 110 / Exp: 5485]
|
Ja ik noem hier argumenten op omdat ik niet biased ben zoals jij die geen enkel argument kan opnoemen. En toch heb jij de ballen om mij PS3 fanboy te noemen? Lmao.
Dat de menus wat beter georganiseerd zijn komt niet door Live zelf maar door het hele Metro interface.
|
|
Jaxl187
op 01-07-2012 om 18:52
[Niv: 16 / Exp: 815]
|
Ik geef net aan dat deze discussie wat mij betreft niet langer hoeft te duren maar blijkbaar kun je het niet loslaten..
Hoe kom je erbij dat ik geen argument kan opnoemen?
Heb jij mij daar om gevraagd dan?
De interface is gebruiksvriendelijker, de party chat die me toestaat op elk moment met iedereen te communiceren welk spel ik ook aan het doen ben.
dan is er nog Zune, Sky, Netflix en Youtube. meer exclusieve DLC, meer demo's die er altijd op blijven staan. Dan niet te vergeten de downloadsnelheid van demo's of content, ooit wel eens vergeleken met je PS3? doe dat maar eens en je zal versteld staan wat het verschil is.
En ten slotte is XBL ook nog eens een veel veiliger netwerk dan PSN, en dat is anderhalf jaar geleden ook wel gebleken of niet dan?
Dat allemaal voor 36 euro in het jaar? Dat betaal ik met liefde..misschien ben jij wel gewoon een krent..heb je daar wel eens over nagedacht?
|
|
Louis Tinner
op 01-07-2012 om 19:50
[Niv: 201 / Exp: 10063]
|
Gezer: 'omdat ik niet biased ben'
LOL , geweldig!! Whahaha deze ga ik onthouden _O-
Gezer: 'En toch heb jij de ballen om mij PS3 fanboy te noemen?'
Ja net zoals iedereen doet failboy. Of wilde jij iets anders beweren?
|
|
Codewarrior
op 01-07-2012 om 20:43
[Niv: 110 / Exp: 5485]
|
@Jax: lmao, jij gebruikt Netflix in Nederland? :') Alright, er is ook Netflix op de PS3. How u like me now? Mischien moet je meer tijd doorbrengen met je PS3.
@Louis: lolque, waar kom jij ineens vandaan? Ik kwam hier enkel beargumenteren dat PSN helemaal niet zo slecht is zoals sommigen beweren, blijkbaar ben ik niet de enige die er zo over denkt op de 1ste pagina.
Dus steek je neus niet overal tussen failboy, niemand praat hier over Wii friendcodes.
Gewijzigd door Codewarrior op 01-07-2012 om 20:44
|
|
Jaxl187
op 01-07-2012 om 22:09
[Niv: 16 / Exp: 815]
|
Louis Tinner en thenativedude hebben gewoon gelijk.
Denk je dat ik je een PS3fanboy noem aan de hand van 1 post??
Elke comment die op gamed word geplaatst en iets negatiefs over PS3 of Sony bevat gaat aan jou ogen niet voorbij..en je laat je dan ook altijd horen door meteen iedereen die wat negatiefs te zeggen heeft jou mening door de neus te boren...er is niemand hier die dat ontgaat..
Ik denk dat je teveel van je vrije tijd doorbrengt met PS3verheerlijking, heb je hem thuis op een altaartje staan??
Ik heb in geen enkele comment Sony of PS3 in diskrediet gebracht, gaf zelfs in mijn eerste post al aan dat ik niks tegen Nintendo of Sony heb.
Zeg alleen dat mijn ervaring met XBL beter is dan met PSN en het dus niet erg vind een klein bedrag aan MS te doneren.
Als je het niet kan laten weer te reageren ga je gang. Ik zal het in ieder geval niet meer lezen..geen trek meer in deze discussie.
|
|
Codewarrior
op 01-07-2012 om 22:44
[Niv: 110 / Exp: 5485]
|
Dude, ik zou je comments inkorten, ik ga mijn tijd daar niet aan verspillen.
Goeie advies aan jou: int vervolg minder biased zijn, je kan daarop aangesproken worden zoals vandaag, capisce? Succes met je Netflix nog.
|
|
Redneckerz
(Redacteur)
op 01-07-2012 om 23:03
[Niv: 227 / Exp: 11336]
|
@ Gezer
Je snapt zijn punt niet. Dat kan ik je gaan uitleggen maar als je het niet ziet is een uitleg ook per definitie zinloos.
Overigens moet ik je erop wijzen dat opmerkingen als ''Ik ben niet biased'' uit jouw vingers op zn zachtst gezegd niet geloofwaardig overkomen. Dat zie je immers nu al omdat iedereen het nu tegen jou opneemt om het uit te leggen.
Secondly, de hele discussie is compleet offtopic, het gaat immers om Nintendo die zijn online diensten gratis houdt. Een goede ontwikkeling, al zal dat wel betekenen dat sommige dingen waarschijnlijk minder soepel zullen werken dan bij de concurrent.
Last but not least: Wat maakt het nu uit of je tig euro betaalt voor je XBL of gratis op het PSN zit.. het gaat om het totaalplaatje, en als jij XBL/PSN een betere ervaring vind hebben, prima, maar beklaag je dan niet bij een ander als deze een andere mening aandraagt.
|
|
Nickdhnick
op 02-07-2012 om 06:23
[Niv: 60 / Exp: 2998]
|
Reageer niet eens zo kinderachtig op elkaar. En Gezer, waarom zit jij ook altijd in een discussie zoals dit? Deels te danken aan reacties van anderen, maar zeker ook te danken aan jezelf. Let er op!
|
|
Pagina:
1
|
2
|
|
|
|