Na eerdere geruchten onthulde Microsoft gedurende de E3 het zogeheten Xbox Smart Glass, waarbij we bijvoorbeeld een tablet of mobiele telefoon in onze game kunnen betrekken. Electronic Arts is alvast één van de enthousiaste partijen voor deze toepassing.
Frank Gibeau, President van het EA Label, geeft in een interview aan dat de mogelijkheden van Smart Glass aansluiten bij hetgeen wat de ontwikkelaar wil bereiken met nieuwe titels en bereiken van een nieuw publiek. Hij doelt hierbij vooral om 'multi-screen ervaringen', het geven van meerdere toegangspunten door het spelen van games op je mobiel, PC en je console.
Het hoofd van EA Sports, Andrew Wilson, geeft eveneens zijn enthousiasme aan voor de sporttak van het bedrijf. Hij ziet vooral nieuwe ervaringen ontstaan, van waaruit de manier verandert waarop er interactie is op de consoles. Als voorbeeld noemt hij Madden of FIFA, waarbij je met meerdere toepassingen een team kunt managen zonder dat je in de buurt van je console hoeft te zijn.
|