Over ongeveer een week begint de grootste gamesbeurs van het oosten, ook wel bekend onder de naam Tokyo Game Show. Er staat dit jaar (naar het schijnt) heel wat te gebeuren op deze beurs. Zo zal de console oorlog flink doorgevoerd worden. Er worden speelbare demo's van de PlayStation 3 en Xbox 360 verwacht. Van Nintendo wordt verwacht dat ze het een en ander over de Revolution bekend zullen maken, aangezien de Tokyo Games Show de laatste grote beurs voor het einde van het jaar is (X05 niet meegerekend om duidelijke redenen) en er details voor nieuwjaar zouden komen. De Microsoft Xbox360 line up is nu bekend.
De spellen die Xbox360 spellen die Microsoft op de TGS zal showen zijn de volgende:
- Dynasty Warriors 5 Special
- Dead or Alive 4
- Frame City Killer
- Pro Yakyuu Spirits
- Rumble Roses XX
- Shutokou Battle
Het is nog niet bekend of deze spellen ook daadwerkelijk speelbaar zullen zijn, maar de volgende spellen zullen dit in elk geval wel zijn:
- Kameo: Elements of Power
- Ridge Racer 6
- World Air Force
De Tokyo Game Show is erg belangrijk voor Microsoft, aangezien ze nooit echt iets hebben kunnen doen in het oosten met de gewone Xbox. Zelfs nu nog verkoopt de ouderwetse GBA (dus niet de SP) wekelijks nog meer dan de Xbox.
|