In 2007 lanceerde Sony Computer Entertainment de PlayStation Portable titel Yuusha no Kuse ni Namaikida in Japan welke snel een succes bleek.
Wij dachten dat Yuusha no Kuse ni Namaikida nooit in het Westen zou verschijnen, ondanks de mooie scores in Japan. Sony Computer Entertainment en Nippon Ichi Software America gaan nu samenwerken om de game toch naar het Westen te brengen, en dat onder de originele titel Holy Invasion of Privacy, Badman! What Did I Do To Deserve This?. Sony behoudt alle rechten op de game en de titel, maar de Westerse versie wordt geproduceerd door NIS. Ook de Japanse demo van de game wordt momenteel omgezet voor het Westen. De demo moet snel op het PSN verschijnen.
In de game speel je eerst de Lord of Destruction die samen met zijn onderdanen een ondergronds koninkrijk aanmaakt. Je moet hiervoor putten graven en kamers aanmaken. Daarna duiken er monsters op. Dan duikt er een held op die de kerker probeert te veroveren. Hij moet verliezen zodat je verder kunt. Anders komt er vrede in het land. Je moet hierbij rekening houden met de voedselketen, bepaalde monsters overleven op andere monsters. De game verschijnt in juli in Amerika, over een Europese release is nog niets bekend.
|