Naast nieuwe game-ervaringen op de Nintendo Wii kunnen we ook uit gaan kijken naar de (her)beleving van oude klassiekers. Dankzij de Virtual Console, een online winkeltje, kunnen we allerlei oude toppers opnieuw kopen.
Deze games kun je aanschaffen met een puntenkaart van twintig euro, die 2000 punten bevat. Ook kun je via je creditcard punten kopen in het zogenaamde winkeltje. Een NES game kost je 500 punten, TurboGrafx-16 spellen 600 punten, SNES, TurboGrafx-CD en Mega Drive games 800 punten, Neo Geo games 900 punten en Nintendo 64 titels 1000 punten. Deze consoles konden op heel wat steun rekenen en er zijn dus duizenden games verschenen die we later kunnen terugvinden op de Virtual Console. Als je alle games wilt downloaden, zul je dus heel wat geld kwijt zijn. Daarom zullen wij telkens de games die verschijnen, kort bespreken. Hier vind je een volledig overzicht van de verschenen titels. Als je liever een volledig overzicht hebt inclusief teksten kun je altijd deze PDF openen of downloaden. Deze is gemaakt voor je leesplezier en is ideaal om op een rustige dag door te lezen.
Donkey Kong Country 3 (SNES): Dit is een game van Rare waarin Dixie en Kiddy Kong op zoek gaan naar Donkey en Diddy Kong. De twee zijn namelijk verdwenen tijdens een vakantietrip. Dixie en Kiddy krijgen in de game tegenstand van de Kremling troepen van K.Rool die nu onder leiding staan van de mysterieuze cyborg Kaos. De game komt qua gameplay overeen met de twee andere Donkey Kong Country titels, maar speelt zich nu af in een veel kouder klimaat. Op deze manier blijft de game verfrissend en toch goed. De game is minder dan zijn voorgangers, maar dat doet niets af aan de pret. Deze game is vroegtijdig online gezet als kerstcadeau.
|