Toegeven zullen ze het waarschijnlijk nooit helemaal, maar indirect laat Microsoft toch keer op keer weten dat het niet helemaal in orde is met de Xbox 360. Reparatiecentra lopen momenteel over doordat een slechte serie Xbox 360's er massaal mee ophoudt. De toekomst belooft iets beter te zijn.
Met een nieuw productieproces voor de gewraakte Xbox 360 grafische processor dat eind dit jaar zal komen en de toevoeging van nieuwe koelelementen in gerepareerde Xbox 360 consoles hoopt men van het probleem af te komen.
Hopen doen ze zeker, en voor de zekerheid verlengen ze de garantie op de Xbox 360 nog maar een keer. We hadden al twee jaar garantie en dit zal verlengd worden tot drie jaar. Deze verlenging in garantie geldt alleen voor de "Ring of Death". Dit houdt twee dingen in: 1)consoles die gekocht zijn bij launch hebben nog tot november 2008 garantie en 2) dit geintje kost Microsoft een miljard dollar.
Tot slot maakt manager Robbie Bach nog oprechte excuses, wat de eerste keer is sinds het bovendrijven van het probleem met de Xbox 360.
quote: The majority of Xbox 360 owners are having a great experience with their console and have from day one. But, this problem has caused frustration for some of our customers and for that, we sincerely apologize.
|