Eidos lanceerde enkele jaren geleden het 'Fresh Games' Label. Men bracht onbekende maar originele Japanse games naar Europa. Dankzij deze riskante zet van Eidos konden wij Mr. Moskeeto, Way of the Samurai, Legaia 2 Duel Saga en Mad Maestro spelen.
Tijdens het spel verandert het tempo van de muziek ook. Nadat je vier bolletjes gepasseerd hebt, krijg je een rating. Als je een goede rating (Bravo of Good) krijgt, stijgt de Tension meter. Als je een Bad of een Baaad rating krijgt, daalt de Tension meter.
Als je Tension Meter helemaal tot beneden gedaald is, is het Game Over en kun je opnieuw beginnen. Als hij de top bereikt, kom je in Angel Mode terecht. Je kunt de levels alleen uitspelen als je in Angel Mode bent.
Er is ook een Devil Mode. Daar kom je in terecht als je een slechte rating krijgt terwijl je in Angel Mode bent. Je komt er echter gemakkelijk uit door een Bravo rating te halen. Hierdoor leer je om constant op je hoede te zijn, zelfs als je balk vol is.
Angel en Devil Mode beïnvloeden ook hoe snel je Tension meter aangroeit of afneemt. In Devil Mode zul je zeer snel veel van je balk verliezen. In Angel Mode gaat dit veel trager dan normaal.
Om de Medley Mode te spelen zul je constant goede ratings moeten krijgen en dus zeer lang in Angel Mode blijven. Door in Medley Mode te spelen, kun je bonusgames vrijspelen. Daarvoor moet bij het uitspelen van de Medley Mode je Tension meter vol zijn.
Na het uitspelen van het spel moet je een echt concert spelen. Er is geen Tension meter en je krijgt geen rating te zien. Je moet naar de gezichten van het publiek kijken en hoe ze reageren. Deze concerten zijn zeer leuk maar vereisen veel oefening.
Naast die twee modes zijn er nog enkele kleine modes aanwezig die je kunt spelen. Zo kun je in Free Play al de stukken die je al uitgespeeld hebt, nog eens spelen om beter te doen dan de eerste keer. Je kunt ook proberen om zoveel mogelijk goede ratings te krijgen.
Er is ook een mode waar je naar de stukken kunt luisteren die je gespeeld hebt. Het gaat hier dan gelukkig wel om het originele lied en niet zoals jij het gespeeld hebt.
Daarnaast zijn er nog de bonusgames die je vrijspeelt in de Medley Mode en je kunt ook Replays opslaan. Deze replays nemen natuurlijk wat meer ruimte in beslag dan de save game zelf die amper 92kb in beslag neemt.
|