Enkele dagen geleden kwamen we al met flink wat nieuws over Halo 3, de langverwachte opvolger die zal verschijnen op de Xbox 360. Vandaag voegen we hier nog wat gegevens aan toe.
Het Official Xbox 360 Magazine had het volgende te melden:
- Multiplayer matches moeten met 16 spelers mogelijk zijn.
- De bewegingen en het gedrag van de Warthog en Ghost zijn te vergelijken met die uit Halo 2.
- De 'Man Cannon', het snelle vervoersmiddel door luchtstromen, is niet alleen voor personen. Ook explosieven en zelfs voertuigen kunnen hiervan gebruik maken.
- De Spartan Laser heeft drie seconden nodig om te herladen. De laser heeft wel een lock-on functie.
- De Brutes hebben speciale voertuigen en (waarschijnlijk) nieuwe wapens.
- De omgeving is soms vernietigbaar.
- In de multiplayer opties kun je spelers toelaten die niet in je friendslist staan.
- Enkele multiplayer opties zijn:
* Ninja Ball
* Tank Flag
* Elimination (ieder team heeft vijf spelers en de laatst overlevende wint voor zijn team)
In ander nieuws lezen we dat Halo 3 in drie versies zal verschijnen. Naast een standaard editie en de Legendary Edition waar jullie eerder over konden lezen zal er ook nog een Collector's Edition verschijnen. Bij de Amerikaanse ketens Gamestop en EBGames kun je al een pre-order van het spel reserveren, tevens weten ze ons nu al te vertellen dat het spel op 1 november 2007 uit zal komen. Hier mag je uiteraard een kilozak zout overheen strooien.
|