Dat we tijdens de E3 dit jaar eindelijk speelbare games op de PS3 hebben gezien is positief. Toch leken de games in een redelijk vroeg stadium. Dit heeft gevolgen voor de lancering.
In een interview met David Reeves is namelijk gezegd dat bekende namen als MotorStorm, F1 2006 en Heavenly Sword de lancering niet zullen halen en doorgeschoven zijn naar 2007.
Toch meldt Reeves dat er een redelijk breed aanbod aan games komt bij lancering en niet alleen gedacht wordt aan hardcore gamers.
Van de 15 launchgames die Kaz Hirai eerder noemde is Resistance: Fall of Men er zeker één. De rest van de games is wat onduidelijk. SingStar bij lancering is ook onduidelijk, al wordt de game waarschijnlijk wel voor kerst geleverd.
|