Na het succes van Tales of Symphonia op de GameCube ziet het er naar uit dat de langlopende serie eindelijk vaker het westen zal aan doen. Tales of Eternia en Tales of Phantasia zijn al naar Europa gekomen waarmee twee handhelds al hun eigen Tales of game hebben. Nu komt er ook een Tales of game naar de Nintendo DS.
In Tales of the Tempest speel je met Caius. Caius wordt verbannen uit zijn dorp door de kerk en om van deze wrede daad maar een positief iets te maken, gaat hij opzoek naar de antwoorden op vragen die hem al zijn hele leveren bezig houden. Caius zal tijdens zijn reis worden bijgestaan door de nodige speelbare karakteres en uiteraard zul je nog meer niet speelbare karakters tegenkomen die je weer van allerlei interessante zaken te vertellen hebben. Tales of the Tempest kent indrukwekkende cellshaded graphics en uiteraard weer een realtime vechtsysteem. Ditmaal kan de hoofdpersoon zelfs in een soort van wolf veranderen!
Tales of the Tempest ligt 8 juni exclusief voor de Nintendo DS in de Japanse schappen. Een Europese release is nog niet bekend gemaakt, maar de kans is zeer groot dat dit binnenkort gebeurd.
Vandaag hebben we weer een aantal nieuwe scans voor je. Veel oude beelden, maar we wilden ze je toch niet onthouden.







|