Embracer Group heeft een groots herstructureringsplan aangekondigd met het doel om kosten te besparen en efficiënter te werken. Om dit te bereiken zal er personeel worden ontslagen, zullen er studio's sluiten en worden sommige in ontwikkeling zijnde games geannuleerd.
De totale herstructurering is onderverdeeld in verschillende fasen die lopen tot maart 2024. De eerste fase, die al odnerweg is, draait vooral om bezuinigingen over het gehele bedrijf. Met de hierop volgende fase, die eveneens al begonnen is, vereist een nieuwe analyse om specifieke acties te bepalen. De laatste fase legt de focus op interne consolidatie, verder gebruik van middelen en meer synergie binnen de Embracer Group.
De volledige brief van Embrace Group CEO Lars Wingefors is hier te lezen, vooralsnog is onduidelijk welke studio's en games beïnvloed zullen worden.
|