Veel ontwikkelaars laten zich de laatste tijd uit over de next-gens, verwijzend naar de PlayStation 4 en nieuwe Xbox. Enkele van deze ontwikkelaars werken zelfs al enige tijd aan titels voor deze nieuwe spelcomputers, maar Gearbox komt pas net om de hoek kijken.
De studio is zo druk geweest met Borderlands 2 en diens downloadable content dat ze nog amper aandacht konden geven aan de PlayStation 4 en aankomende Xbox. In een interview laat Paul Hellquist weten dat ze weliswaar hardware op het kantoor hebben staan, maar dat ze simpelweg niet de tijd hadden om er veel mee bezig te zijn.
Door het bovenstaande zal Gearbox zeker niet als één van de eerste studio's met een next-gen titel komen, zo vertelt Hellquist dat ze eerst toekijken wat hun vrienden uit de game-industrie zullen brengen. Ze vergaren hierdoor zelf ook kennis en tevens zijn ze erg benieuwd wat Microsoft op 21 mei precies zal presenteren.
|