Volgende week zullen we mogelijk officieel kennis maken met de PlayStation 4, tot die tijd zullen we echter nog moeten speculeren hoe de console eruit zal zien en wat hij ons zal brengen.
Eerdere geruchten gingen al in op de controller, deze zou mogelijk een touchpad ontvangen zoals ook een onderstaand prototype plaatje doet vermoeden. Diverse ontwikkelbronnen zouden hebben aangegeven dat het inderdaad gaat om de huidige controller, waarvan tegelijkertijd onduidelijk is in hoeverre deze te vergelijken zal zijn met het uiteindelijke design.
Bovenop de controller zien we verder een blauw licht waarvan onduidelijk is waarvoor deze dient, mogelijk een stand-in voor de PlayStation Move? Sony laat voorlopig niet veel meer vrij als 'we reageren niet op geruchten' en dus moeten we geduld hebben tot 20 februari om mogelijk met definitieve antwoorden te komen.

[Upd.] Onderstaand nog een plaatje van het prototype:

|