Al vorig jaar waren er geruchten dat de Prince of Persia serie een vervolg zou krijgen die zich af zou spelen in het Midden-Oosten, vandaag blijkt dat dit niet het geval is.
Sterker nog, volgens CEO Yannis Mallat is de Prince of Persia franchise 'on hold' gezet, waardoor er voorlopig geen nieuwe delen verschijnen. Toch hoeven we ons geen zorgen te maken, volgens Mallat is het nog altijd een belangrijk onderdeel van Ubisoft's portfolio en krijgt de franchise simpelweg wat tijd en ruimte om op adem te komen.
Nu Ubisoft Montreal niet aan Prince of Persia werkt is natuurlijk de vraag waar ze wel mee bezig zijn en het antwoord op deze vraag krijgen we mogelijk in de vorm van een eerste video. De nog ruwe video laat een project onder de naam Osiris zien, verwijzend naar de eerste farao van Egypte. Onduidelijk is nog of het daadwerkelijk uitgewerkt zal worden tot game, onderstaand kun je de video zelf bekijken.
[Upd.] Een Ubisoft vertegenwoordiger laat weten dat Osiris op een zeker moment in de maak was, maar dat dit inmiddels niet langer het geval is.
Nelus
op 30-01-2013 om 15:32
[Niv: 526 / Exp: 26310]
Lol, God of War lettertype! Maar ziet er wel interessant uit! Age of Mythology a la God of War?
shanks
op 30-01-2013 om 18:47
[Niv: 28 / Exp: 1418]
Da dacht ik nou ook aan god of war letter type..
Heeft santa monica geen patent daar op ofzo??
Zo niet dan verdienen ze wel respect, met waar men tegenwoordig men allemaal patent op legt
Boogieboyz
op 30-01-2013 om 19:24
[Niv: 303 / Exp: 15154]