We zien de laatste tijd steeds vaker dat een game een unieke code bevat voor bijvoorbeeld toegang tot het online gedeelte of een stuk content van de game. Het is gedaan om tweedehands verkopen tegen te gaan, iets wat Epic Games op een andere manier wil doen.
Epic production director Rod Fergusson geeft in een interview aan dat de uitgave van downloadable content ervoor zorgt dat gamers hun disc niet snel door zullen verkopen, juist omdat er meer content is om naar uit te kijken.
Onlangs was er echter toch veel kritiek tegen Epic Games nadat bekend werd dat enkele van de betaalde Horde content al op de disc aanwezig was. In een uitleg geeft Fergusson aan dat veel mensen denken dat downloadable content pas in een veel later stadium gepland wordt, echter is dit niet de manier waarop het werkt.
quote: “A lot of it is that you have to prepare and plan and manage your resources and your people and everything to allow for that. It’s not about, ‘Oh, we had this map left over.’”
Cliff Bleszinski voegt toe dat je niet simpelweg een steen op tilt en nieuwe levels ziet liggen om te gebruiken.
|