@zie sang
Op welk gebied gaat de Xbox fans klappen vangen ?, het is toch algemeen bekend dat een zak geld wonderen doet en dat is iets waar MS genoeg van heeft.
Tevens heeft MS bewezen dat ze goed geld kunnen verdienen met hun Xbox 360 divisie en zo lang ze dat blijven doen zal de X360 heus niet ten onder gaan door de PS3.
Tevens moet je blij wezen dat Sony zo`n sterke tegenstander heeft anders zou het maar erg saai worden op console gebied kwa games die we tot nu toe gezien hebben want, concurrentie is namelijk een enorm goed iets jammer genoeg snapt de helft van de lezers dat toch niet maar stel je eens voor 1 bedrijf wat alleen maat LCD TVs uit brengt dan zou het kwa kwaliteit niet echt ten gunste komen.
Dat games multiplatform gaan is alleen maar leuker voor beide partijen en zolang de Xbox 360 goeie games blijft leveren blijf ik ze kopen, en zolang de PS3 leuke exclusieve games blijft krijgen zoals Uncharted of God of War blijf ik ze kopen.
De meeste games zijn toch multiplatforms en het aanbod wat tot nu toe (voor mij) op de PS3 uitkomt wat niet multiplatform is is niet echt veel bijzonders daar in tegen vind ik de exclusieve op de Xbox 360 interessanter maar ja een ander vind dat weer andersom wat zijn goed recht is alleen voor het kleine aantal games wat ik wel graag wil is de reden waarom ik beide consoles bezit.
Het enige wat een fanboy nooit zal begrijpen is het woordje *MENING* of *SMAAK*
Verder ben ik blij dat voor Sony dat Bungie multiplatform gaat alleen tja die arrogante opmerking van ze mot ik van

maar dat mot ik ook als ik MS het zie doen.
Gewijzigd door Shadowx op 30-04-2010 om 01:56