Gears of War is een First Person Shooter welke in 2006 uit moet gaan komen voor de Xbox 360 en de PC. Nu worden wij echter niet meer enthousiast van een shooter aangekondigd wordt, maar bij Gears of War is dit toch net even anders. Op de Xbox 360 presentatie was dit namelijk de knapste titel.
In deze game speel je Marcus Fenix. Hoewel het verhaal nog vaag blijft is er bekend gemaakt dat je het opneemt tegen monsters die het op jou voorzien hebben. Tot dusver nog niets nieuws hoor ik je denken, maar de details van het spel kunnen dit wel eens veranderen. Zo zal de game een combinatie zijn van actie, horror en adventure in een omgeving waarin alles kapot kan.
De monsters waar je tegen strijdt zullen je het ook behoorlijk zuur maken doordat de makers een hoge AI voor ze in gedachten hebben. Zo kunnen de monsters zelf ook wapens dragen en zijn ze slim genoeg om in groepen aan te vallen. Naast dit alles is het ook nog eens mogelijk om de game met vier spelers te spelen.
Trailer - Gears of War
|