De Japanse modellen van de PSP hebben toegang gekregen tot het downloaden van de nieuwe, veelbelovende firmware: de 2.0 versie. Niet lang daarna werd er duidelijk dat ook de andere modellen, Asia en US modellen, gebruik kunnen maken van deze firmware.
Dit gaat echter niet via officiele kanalen, maar het biedt nieuwsgierige gamers toch al de mogelijkheid om gebruik te maken van de nieuwe firmware.
Degenen die al in het bezit zijn van een Japanse PSP, kunnen hun firmware op verschillende manieren updaten door hier een kijkje te nemen:
Officiele Japanse Firmware 2.0 voor PSP
(Let op: Japans geschreven, voor een vrije vertaling van dit stuk, klik hier )
Ontvang Gamed nu ook op je PSP!
Het is echter ook al mogelijk om deze Firmware op een ander model over te zetten, door deze te downloaden en flashen. Deze methode is echter niet officieel erkend en je garantie is hierdoor niet meer geldig. Wij raden je daarom aan nog even geduld te hebben tot de officiele update voor deze modellen uitkomt.
De bekendmaking van de nieuwe firmware kwam gelijk met de bekendmaking van het nieuwe witte model, dat met de nieuwe firmware zal lanceren. De witte PSP zal op 15 september lanceren in Japan en Amerika.
De nieuwe Firmware V2.0, heeft buiten de webbrowser ook het WPA-PSK netwerkprotocol wat uiteraard draadloos is. Er worden ook meer fotoformaten ondersteunt en er bestaat nu een makkelijke manier om je foto's met andere PSP gebruikers uit te wisselen. Hiernaast zal je je eigen achtergronden nog in kunnen stellen en zitten er kalender opties bij. Bij Themes is het ook mogelijk de kleuren te wijzigen.
|