Bij de Japanse ontwikkelaar tri-Ace werd recent Star Ocean: The Last Hope ontwikkeld. In de game beleef je een groots avontuur met Edge Maverick en Reimi, die samen de wereld moeten redden.
De game is momenteel exclusief op de Xbox 360 beschikbaar, maar volgens GameFly is er ook een PlayStation 3 versie in aantocht. Meer informatie biedt de rentalservice GameFly niet. Qua lekken is GameFly echter praktisch altijd accuraat, hoewel die lekken meestal gaan over Amerikaanse releases van minder bekende Japanse games en niet over onaangekondigde spellen.
Natuurlijk is Tri-Ace reeds bezig aan een nieuw project zodat zij de game niet kunnen maken, maar dit lijkt een uitgelezen project voor Tose. Tose is één van 's werelds grootste ontwikkelstudio's en het bedrijf specialiseert zich in ports. Daarnaast liet men na de E3 weten dat men aan een PS3 titel werkte. Of het lek correct blijkt te zijn, ontdekken we waarschijnlijk op de Tokyo Game Show.
|