Miyamoto, Nintendo goeroe bij uitstek, ging met Wired News om de tafel zitten om verschillende zaken door te nemen.
Miyamoto sprak vandaag en als Miyamoto spreekt dan luisteren wij.
Een eerste onderwerp welke aan bod kwam was de controller en waarom hier zo weinig over bekend is. Het antwoord hierop is dat Miyamoto bang is dat de concurrentie er met ideeën vandoor gaan. Als voorbeelden noemde hij de analoge stick en de rumble en draadloze opties. Om die reden doet hij er liever nog geen uitspraken over.
Over een nieuw 3D avontuur van Mario wist hij te melden dat deze eerder op de next-gen zal verschijnen dan op de Gamecube. Reden hiervoor is dat het team achter Mario niet teveel games op hetzelfde moment kan produceren en om die reden concentreren ze zich op de Revolution. Met een kleine groep worden er al veel ideeën doorgenomen en veel tests uitgevoerd, maar het is nog onzeker welke kant deze nieuwe Mario op zal gaan. Mario fans hoeven echter niet getreurd te zijn; voordat Mario 128 uit zal komen kunnen ze altijd nog uitkijken naar New Super Mario Bros voor de DS. Het team dat hieraan werkt wordt geleid door Takashi Tezuka en Toshihiko Nakago, twee mannen welke al langere tijd werken aan Mario en Zelda series. Dit is dan ook een reden dat Mario terug gaat naar zijn 2D roots.
De dalende Japanse verkopen werden ook aangehaald, maar Miyamoto denkt niet dat dit enkel een probleem is in Japan, maar meer een wereldwijd probleem. Miyamoto denkt dat mensen die in het begin nog enthousiast waren over games nu hun interesse verliezen en daardoor weinig tot geen games meer komen. De mensen die echter enthousiast blijven raken ook steeds meer betrokken hierin.
Hoewel er weinig opvallende dingen in staan is het te hopen dat we snel meer info mogen ontvangen over de Revolution!
|