De PlayStation 2 heeft de Smackdown reeks en op de GameCube verschenen er twee Wrestlemania's. De Xbox hadden enkel de RAW games die wat minder waren. THQ wil nu een Wrestlemania op Xbox uitbrengen.
In plaats van Anchor ontwikkelt Studio Gigante WWE Wrestlemania XXI. Zij zijn daar al bijna een jaar mee bezig. Tegen maart zal de game uitkomen in Amerika maar voor Europa werd nog geen datum aangekondigd. Studio Gigante heeft zijn tijd goed gebruikt en heeft enkele features toegevoegd die nog niet in de reeks aanwezig waren.
Zo zijn de stemmen van de worstelaars ingesproken door de echte worstelaars. Zo bevat de game meer ingesproken tekst dan Yuke's Smackdown reeks. Het is mogelijk om het uiterlijk, de vaardigheden, zijn inkomst en zijn kostuums volledig aan te passen.
De game zal ook Xbox Live ondersteunen. Online zul je met vier tegelijk kunnen spelen, dus ook in Tag Matchen. Je zult je eigen kampioenschappen en titels kunnen maken. Hoe meer je jouw titel verdedigt om de online ranking te verbeteren. Je kunt ook een headset gebruiken om de tegenstander uit te dagen zoals de echte worstelaars doen.
Om de game zo realistisch mogelijk te maken, werd er Motion Capture technologie gebruikt. De game zal ook de eerste worstelgame zijn die een counter bevat, tegen elke aanvallende move. Verdedigen wordt dus zeer belangrijk.
Nieuwe screens WWE Wrestlemania XXI
Nieuwe filmpjes WWE Wrestlemania XXI
|