Ken Kutaragi is de man achter de PlayStation en één van Sony's bekendste werknemers. Dat weerhoudt hem echter niet om soms kritiek te spuien op Sony.
Volgens ITmedia heeft Ken Kutaragi donderdag op een persconferentie geklaagd over de trage terugkeer van Sony naar de Portable Entertainment markt. Toen Sony de Walkman uitbracht werd het de koning van de Portable Entertainment markt maar de laatste jaren focuste Sony nog amper op die sector waardoor andere bedrijven zoals Apple (de iPod) een groot deel van die markt veroveren.
Pas met de PSP gaat Sony terug een gooi doen naar de titel van Portable Entertainment King. Ook met de PSP verloopt het proces traag. Sony heeft pas deze week de UMD technologie voor muziek en films vrijgegeven aan de concurrentie.
"Things have only begun. We are continuing to grow." - Kutaragi.
|