Het leek zo mooi te zijn. Via een Frans e-mailtje kwamen we achter het bestaan van een nieuwe PlayStation 3 pakket met de nodige speeltjes, het lijkt echter niet te kloppen.
In een e-mail van een Franse retailer was te zien dat Europeanen uit mochten zien naar een nieuwe PlayStation 3 pakket. Het zou gaan om het 60 GB model met twee Sixaxis controllers en de spellen Motorstorm en Resistance: Fall of Man voor een bedrag van 599 Euro. Bij navraag bevestigde de Franse retailer dat het inderdaad om een mailtje van Sony ging, deze laatste ontkent echter en zegt dat er niets van waar is.
Tijdens de E3 zal Sony zelf uitspraken doen over de PlayStation 3 in PAL landen, we zullen het dus nog heel even af moeten wachten.
|