Met een prijskaartje van 600 euro en een licht gebrek aan goede games heeft de PS3 het momenteel wat moeilijk. Sony houdt vertrouwen en dat is niet gek: de eindejaarsline-up van de PS3 kan de concurrentie aan.
Met games als Heavenly Sword, Lair, Ratchet & Clank en Uncharted is het een zeer indrukwekkende lijst. Sony zal daarnaast nog wel iets voor ons in petto hebben op de E3 van dit jaar. Een opvallende uitspraak die onlangs is gedaan zou nog meer games aan kunnen duiden:
quote: Titles due to hit the shelves in the Christmas run-up include the latest installment of favourites such as Grand Theft Auto, Metal Gear Solid, Ratchet and Clank, Crash Bandicoot and Jak and Daxter.
Aldus Jonathan Fargher van SCEE.
Een opvallende uitspraak aangezien de nieuwe Crash Bandicoot game niet aangekondigd is voor de PS3 (wel PS2, Wii, Xbox 360), Naughty Dog (de mannen achter Jak & Daxter) heel hard moet werken om Uncharted nog dit jaar in de winkels te krijgen en Metal Gear Solid 4 van bijna de gehele gameswereld het stempel "2008" heeft gekregen.
Op de E3 horen we ongetwijfeld meer.
|