Worstelen wordt vooral uitgeoefend door mannen, de weinige vrouwen die soms op het toneel verschijnen dienen meestal alleen maar als versiering voor naast de ring. Konami ziet het echter anders en bouwt een hele game rond worstelende meiden.
In totaal zijn er elf personages maar er zijn er nog maar twee getoond. Elk van die personages heeft een andere houding en kleding afhankelijk van haar persoonlijkheid. Je beschikt dus eigenlijk over 22 dames.
De twee personages die al getoond zijn, heten Dixie Clemets en Reiko Hinomoto. Reiko is een Japanse dame die vooral gebruikt maakt van traditionele worstelmoves zoals suplex pins en drop kicks. Dixie Clemets is een vrouwelijke cowboy en gebruikt allerlei wilde Dixie Buster combo's.
Als je vindt dat de personages uit deze game lijken op die van Tecmo's Dead Or Alive, heb je gelijk. De character models en CG movies bij beide games werd door dezelfde studio ontwikkeld namelijk Polygon Magic en VSL.
De graphics van de game zijn ook al vast goed in orde. Ook in beweging ziet het spel er goed uit en de filmpjes die er tot nu toe verschenen zijn, zien er prachtig uit. Het publiek zal tijdens de match ook niet blijven stilzitten en je aanmoedigen. Hopelijk zal de besturing en de muziek ook goed zijn. De game hoorde al bij de vijf beste vechtgames op E3 2004.
WWX: Rumble Rose wordt in opdracht van Konami ontwikkeld door Konami Tokyo en ze krijgen de hulp van Yuke's, de mannen achter elke goede worstelgame op de huidige generatie consoles. Dit is de eerste game met alleen maar vrouwelijke worstelaars.
Dit soort games spreekt natuurlijk een zeer groot publiek aan. Deze game kan zeker even populair worden als Dead Or Alive: Xtreme Volleyball op de Xbox waarin ook alleen maar meiden in bikini rondliepen. De game komt in 2004/2005 uit maar de titel kan nog veranderen in Europa.
|