De één vindt het een geweldig idee, de ander moet nog maar eens zien of het wel wat wordt. Ik heb het over de controller van de console die sinds kort de naam Wii heeft meegekregen. Hier alvast een overzicht van een aantal Nintendo Wii games die waarschijnlijk op de E3 te zien zullen zijn. Helaas zijn er van veel games nog geen beelden vrijgegeven, en in die gevallen krijg je screens van oudere versies van de betreffende games te zien.
Laat die apen maar rollen, want deze knapen slaan de Wii niet over. In Super Monkey Ball: Banana Blitz kun je met de Wii controller de levels kantelen en draaien om een aapje, gevangen in een doorzichtige bal, de in de levels verspreide bananen op te laten pikken. Voor het eerst is er de mogelijkheid om te springen, wat je doet door de controller omhoog te wippen. Natuurlijk gebruik je deze ook om de minigames mee te voltooien, die altijd in een Super Monkey Ball game aanwezig zijn.

Rayman Raving Rabbids passeert alle stations, zo ook de Wii. Het spel wordt ontwikkeld door hetzelfde team dat voor King Kong en Beyond Good & Evil verantwoordelijk was. De wereld van de ledemaatloze Rayman wordt verstoort door een stel schattige konijntjes, waar onze platformheld natuurlijk wat aan gaat doen. Rayman Raving Rabbids zal verkrijgbaar zijn vanaf de launch van de Wii.
Elebits is een Wii titel van Konami. Voor de speler is het jachtseizoen op de Elebits geopend. Dit zijn kleine, electrisch geladen beestjes die schijnbaar niet echt geliefd zijn. Volgens Konami moet deze game je het gevoel geven dat je de voorwerpen in het spel echt in je hand houd, terwijl je in feite met de Wii controller aan het zwaaien bent. We zijn benieuwd hoe dit precies te werk gaat.

Het is een hele mond vol, Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2. Deze Dragon Ball Z game wordt zowel op de Wii als op de PS2 uitgebracht, en wordt een RPG/fighting game. We zien onszelf al luidkeels schreeuwend de bekende moves uit de Dragon Ball Z tv-serie nadoen met de Wii controller in de hand. Alhoewel, de voorgaande Dragon Ball Z games waren niet om over naar huis te schrijven.
|