De laatste dagen is het zeer heet en dat is niet alleen bij ons het geval. Ook in Japan lijken de temperaturen dermate op te lopen dat het problemen geeft bij de Nintendo Switch 2.
Diverse gamers laten namelijk weten last te hebben van vastlopers, terwijl de ventilator van het systeem op volle kracht draait om de hardware koel te houden. Dit is het geval voor meerdere games, waaronder Cyberpunk 2077 en Rune Factory: Guardians of Azuma.
Ook in Amerika laten gamers soortgelijke geluiden horen, zo vertelt Reddit gebruiker NitroWalrus 732:
quote: "Mijn Switch 2 heeft nu twee keer een melding gekregen dat het systeem oververhit raakte en in de slaapstand ging, beide keren terwijl ik Tears of the Kingdom Switch 2 Edition in het dock speelde. Ik speelde ook op een resolutie van 2k, wat waarschijnlijk niet hielp, maar het blijft zorgwekkend. Heeft iemand anders dit ook meegemaakt? Ik vraag me af of ik een defect systeem heb, of dat TotK gewoon zo intensief is."
Nintendo heeft zelf geen reactie gegeven op de problemen.
|