De speculaties over de nieuwe Playstation 3 raken nu echt op drift. Gisteren beweerde een analist dat de aanstaande releases in Japan, Amerika en Europa ongeveer drie miljoen units zullen bevatten. Andy Parson, topman van Pioneer, zegt nu dat het er zeker vier tot zeven miljoen consoles zullen zijn.
De topman van Pioneer deed zijn uitspraken tijdens een interview over de Blu-Ray Disc, die de Playstation 3 zal ondersteunen. Parsons baseerde zijn uitspraken overigens op horen zeggen. Dit bericht moet dan ook met een korrel zout worden genomen.
Een uitspraak van een analist tegen over Next Generation is waarschijnlijker. Hij verwacht dat zowel in Japan als in Amerika en Europa ieder een miljoen PS3 krijgen bij hun lancering. Overigens zou een miljoen Playstation's 3 al een verdrievoudiging zijn vergeleken met de release van de Xbox 360. De verwachting is dat de PS3 op 1 november in de Japanse winkels ligt. Europa moet wachten tot 2007.
|