@Joni Philips: Fout, Screen Gems is een distribiteur, onderdeel van Sony maar allereerst is natuurlijk gewoon Capcom de licentiehouder (het is tenslotte hun franchise), Screen Gems heeft de licentie om de film in een bepaald land uit te brengen, in dit geval in de VS (te distributeren).
Constantin is een van de producenten, evenals Davis Films en Impact Pictures. De producenten zijn de bedrijven die de films maken om het simpel te zeggen, zij zorgen o.a. voor het geld dus.
De distributeurs brengen de films uit, er zijn er velen omdat niet in elk land dezelfde distributeur de film uitbrengt. En ja, Sony heeft een flinke vinger in de pap bij deze filmfranchise maar nogmaals, dat zegt niets in de filmindustrie (je kan wel in veel landen een film uitbrengen maar die plek kan snel genoeg worden opgevangen door een andere), verder is de filmindustrie vele malen ingewikkelder dan de gamesindustrie. Want niet voor niets zijn de streamingdienst van Microsoft en Sony steeds zo vertraagd en kan je niet altijd de films krijgen van ze die ze in Amerika aan bieden.
Voorbeeld: SCEE of SCEA zijn dan wel onderdeel van Sony maar hebben ondanks hetzelfde moederbedrijf geen directe connectie met Sony Pictures of Columbia Tristar,ze zijn aparte bedrijven die dus niet per se exclusief met elkaar moeten samenwerken.
De filmindustrie werkt gewoon zo niet, juist dus omdat in elk land er een andere distributeur kan zijn.
Ieder bedrijf kan namelijk een film distributeren, zolang je maar de hoogste bieder bent en de juiste voorwaarden bedingt in je contracten. Maar een distributeur kan niet eisen dat er een vervolg komt in een franchise, dat zou wat worden, dat zou dan betekenen dat er van sommige verschrikkelijke films nog meer vervolgen kwamen.
En nu ben ik geen ster in de games industrie maar ik heb wel al iets van 11 jaar ervaring in de filmindustrie

dus ik weet wel een beetje hoe het daar werkt

.
Verder is de releasedatum alleen voor Amerika, hij kan hier gerust eerder komen (wat wel eens gebeurt) of later (wat ook wel eens gebeurt)
Gewijzigd door Hannibal op 07-03-2011 om 01:52