Met 2010 FIFA World Cup liet Electronic Arts al zien dat de FIFA serie weer naar een hoger niveau is getild, een niveau waarvan de lat nog hoger moet liggen met de verschijning van FIFA 11.
Vandaag leren we dat één van de nieuwste features de naam Creation Centre draagt. Het betreft een web-based applicatie waarin we spelers en teams kunnen creëren, alsmede het voorkomen van een speler, inclusief zijn accessoires en attributen. Voor teams kun je zelfs een geheel eigen tenue samenstellen en een stadion ontwerpen.
Spelers kunnen hun creaties delen met vrienden door ze van elkaar te downloaden, waarna ze te gebruiken in de Tournament en Kick-Off matches. Creation Centre zal beschikbaar komen vanaf de lancering voor FIFA 11, iets wat voor ons Europeanen op 1 oktober zal gebeuren.
Naast deze feature is er nog iets compleet nieuws: de Custom Audio optie. Wat dit wil zeggen is dat je zelf toejuichingen toe kunt wijzen aan bepaalde clubs en toernooien in het spel. Deze chants, welke dan bij een club behoren, zijn te horen gedurende de introductie van spelers, de rust en na een wedstrijd. Tevens is er nu ook de optie om muziek vanaf je harde schijf af te spelen.



|