Het is hommeles tussen Activison en de inmiddels ex-medewerkers van Infinity Ward. Jason West en Vince Zampella zijn door de uitgever ‘vanwege contractbreuk’ ontslagen. Inmiddels zijn de loopgraven naar de rechtszaal verlegd. Activision heeft het eerste salvo afgevuurd, hieronder de details.
We konden jullie al gisteren meldden dat West en Zampella naar de grootste concurrent (wij gokken EA) zouden verkassen en medewerkers dwongen mee te gaan. Nu beschuldigt Activision beide heren van nog veel meer onheil. Hieronder een overzicht:
- Continu publiekelijk beledigen van het management
- Dreigen de productie van Warfare 2 stop te zetten om een betere onderhandelingspositie tegenover hun uitgever af te dwingen.
- Ophitsen van het personeel van Infinity Ward om de pre-productie van Modern Warfare 3 te vertragen voor hetzelfde doel.
- Weigeren bevestigingsformulieren te ondertekenen waarin West en Zampella aangeven alle Actvision eigendommen te hebben overgedragen en geen vertrouwelijke zaken aan concurrenten te vertellen.
De advocaten van West en Zampella hebben nog niet op de beschuldigingen gereageerd. Activision meldt eveneens eigenaar van de namen Call of Duty en Modern Warfare te zijn. Dit kan dus nog een aardige knokpartij worden. John "Soap" MacTavish en Captain John Price zijn als getuigen opgeroepen. Van hen ontbreekt overigens iedere spoor.
|