Feature: GamesCom Dagboek - Deel 2
Door RadiusK op 28-08-2009 om 13:09
|
Bron: Gamed
|
Met zijn drieën hebben wij de GamesCom te Keulen getrotseerd, maar nu vragen jullie je natuurlijk af wat wij allemaal hebben meegemaakt. Er staat een lading aan artikelen en dergelijken gepland, maar om te beginnen mogen jullie ons dagboek lezen. Op elk van de drie pagina's staat het dagboek van een redacteur. Vandaag deel 2 van de 2.

20 augustus
Donderdag was de eerste dag dat het Duitse publiek de kans kreeg de GamesCom te bezoeken. En dat deden ze! Wij vertrokken ‘s ochtends met de metro van 08:30 richting de Messe, en verwachtten een volgepropte zweetbak in te moeten stappen. Gelukkig viel dit mee, en begonnen we pas wat van de drukte te merken toen we goed en wel binnen op de beursvloer waren. Als pers mochten we al om negen uur naar binnen, en op de trappen naar de beursvloer toe konden we de enorme menigte al zien. Toen om tien uur de deuren voor het publiek open gingen, zag ik iets heel bijzonders; het leek een menselijke waterval, een golf van individuen die met de roltrap richting de beursvloer dreven. Ik moest er een fotootje van maken:
De invasie van bezoekers
Alhoewel ik mezelf er de avond ervoor nog van had overtuigd vandaag de beursvloer niet op te gaan, gaf ik toch toe aan het drang om meer vette games te spelen en zette ik voet richting de drukte en de harde muziek. Niet slim. Ik voelde me ook gewoon vies, zodra ik de hal betrad; de lucht was dik, alles voelde klam aan en rook naar zweet. Ik heb een klein rondje gemaakt en nog zoveel als dat ik kon geprobeerd dingen te filmen, maar daarna moest ik me, uit gevaar voor eigen gezondheid en omdat ik een afspraak had staan, terugtrekken naar het Business Center. Ik had daar namelijk een tweetal presentaties, die van LEGO Rock Band bij Warner Brothers en die van Alpha Protocol bij SEGA. De airconditioning en het plastic eten van het Business Center waren een welkome verbetering van mijn dag. Ook de presentaties waren erg tof. Ik had nooit gedacht dat LEGO Rock Band toch nog een redelijk originele game had kunnen worden, en Alpha Protocol lag helemaal in mijn straatje: spionnen, een grote wereld, veel interactie met die wereld en veel mogelijkheden om je personage uit te breiden.
LEGO rock band in actie
Daarna ging de dag steeds sneller. Collega’s van me hadden een afspraak voor een interview met Jean-Paul Hardy staan, het Nederlandse gezicht van 2K Games. Dit interview, dat voor de ingang van de Rockstar/2K Games stand in het Business Center is opgenomen, heb ik ook mogen bijwonen. De video zal binnenkort hier op Gamed te zien zijn, dus kijk daar naar uit! Na Koen en Nick weer gevonden te hebben, besloten we nog wat videobeelden op te nemen. Deze zijn te zien in de Gamed at GamesCom video, welke op Gamed te zien is.
Met onze nieuwe vrienden, de twee mannen van Play-It, spraken we af met Maarten van de Power Unlimited om wat te gaan drinken en de dag te bespreken. Dit was erg leerzaam en erg gezellig, en een leuke manier om alles wat je de afgelopen dagen gezien had nog even op een rijtje te zetten. Dit duurde ongeveer een half uurtje, waarna iedereen weer zijn eigen kant op ging. Power Unlimited richting de auto en naar Nederland, en wij richting de metro en naar het hotel. Daar aangekomen hebben we de videobeelden teruggekeken en zijn we een bar ingedoken om de dag af te sluiten.
De volgende dag, vrijdag, was het tijd om uit te checken en om richting Nederland te trekken. Koen reisde met de metro en de trein, en Nick en ik reden binnen twee uur Nederland weer in. Het was een toffe week, waarin ik op veel manieren verrast en vermaakt ben. Volgend jaar natuurlijk weer!
|
Pagina:
1
|
2
|
3
|
|
|
13:12 SaGa 2 met soundtrackvideo
13:07 Resident Evil 5 met PC trailer
|
Reacties (4) |
|
Pagina:
1
|
|
Gast (145.7.224.xxx)
op 28-08-2009 om 16:53
|
coole feature, is weer eens wat anders.
|
|
im2
op 28-08-2009 om 20:26
[Niv: 574 / Exp: 28719]
|
Van deze ervaring gaan we alleen maar leren om het volgende keer wéér een stapje beter te doen.
Mooi, want ik wil meer video's op Gamed.
|
|
Gast (173.24.165.xxx)
op 29-08-2009 om 04:33
|
Borderlands is going to be a top you idiot, just because you have been sleeping on it doesn't mean it's not going to do well. Study up on it, get some learing, you're supposed to a be gaming press. Borderlands is going to be so much better than Mafia 2. You don't know what you're talking about.
|
|
BDDesigns
op 29-08-2009 om 13:39
[Niv: 16 / Exp: 822]
|
@gast 173.24.165:
Borderlands is not going to be alot beter than mafia 2. Mafia 2 has a beter feel to the game. I've looked at borderlands long enough, and mafia 2 will be beter. How bout you try to investigate into mafia 2, see them footage.
Then you can hate on nick.
Btw, this is a dutch gaming site, how bout you learn dutch and talk it on here mate.
Gewijzigd door BDDesigns op 29-08-2009 om 13:40
|
|
Pagina:
1
|
|
|
 |
 |
|
Titel: |
Gamescom |
|
Type: |
Event |
|
Releasedatum: |
Jaarlijks |
|
Ontwikkelaar: |
ESA |
|
Uitgever: |
ESA |
|
Media: |
Geen media gevonden
|
|
|