Na het laatste financiële rapport heeft Capcom nu de strategie voor het volgend jaar vrijgegeven. Daarin komen we te weten hoe Capcom van plan is om hun positieve cijfers te behouden.
Capcom begon het verslag met hoeveel ze hopen dat hun belangrijkste nieuwe titels dit jaar zullen verkopen. Vooral de verwachtingen voor Resident Evil 4 en Megaman lijken hoog te liggen. Van Killer 7 lijkt me ondanks de release op twee platforms niet veel te verwachten.
- Killer 7 (USA/Europa/Japan) : 330.000
- Resident Evil Outbreak File 2 (USA/Europa) : 550.000
- Final Fight : Streetwise (USA/Europa/Japan) : 570.000
- Onimusha : Dawn of Dreams (USA/Europa/Japan) : 1.300.000
- Resident Evil 4 (USA/Europa/Japan) : 2.000.000
- Megaman Serie (USA/Europa/Japan) : 2.500.000
In dit fiscaal jaar is men van plan om snel te reageren op de nieuwe consoles met de Xbox 360 game Dead Rising en Devil May Cry 4, nu al zeker een PS3 sales hit. Ook de PSP en de Nintendo DS worden nog stevig ondersteund. De DS krijgt drie games, PSP 10 waaronder Street Fighter Alpha 3, Monster Hunter Portable en een Devil May Cry.
Ook de strategie om spellen multiplatform te maken zoals Killer 7 en Resident Evil 4. We zullen ook meer games uit hun belangrijkste franchises krijgen. Dante, Onimusha, de zombies van RE en Megaman komen zeker nog eens langs.
|