Onlangs nam Capcom Resident Evil 5 op in haar huidige fiscale jaar, waarmee het spel voor het tweede kwartaal van 2009 moet verschijnen. PSU zegt nog betere informatie te hebben.
In maart liet de website nog weten dat het spel in oktober moest verschijnen, nu laten ze weten dat een betrouwbare bron bij Capcom een bevestiging heeft gegeven dat de game nu gepland staat voor november.
In ander Resident Evil 5 nieuws laat de website weten dat Sherry Birking, het meisje dat Claire Redfield in Resident Evil 2 bij stond, een rol zal spelen in het vijfde deel. Aangezien het vijfde deel zich zo'n tien jaar na het tweede deel afspeelt zal ze zo'n 22 jaar zijn.
Als laatste verwijzen we jullie nog naar de Resident Evil website, alhier is een countdown verschenen die mogelijk naar 31 mei verwijst, de datum waarop er een nieuwe trailer uitgebracht zal worden.
|