Enkele dagen geleden kondigde ontwikkelaar Deadline Game haar nieuwste game aan: Faith and a .45. Vandaag meer informatie en screenshots van de game.
Met Faith and a .45 wil de ontwikkelaar laten zien wat ze zoal kunnen, het spel draait dan ook om goede karakters, een goed verhaal en een goede manier van de verhaalvertelling zelf.
Het spel speelt zich af tijdens The Great Depression en kent de stijl van een Road movie, waarbij de karakters doen denken aan Bonnie en Clyde, hier Luke en Ruby geheten. Offline krijg je de controle over Luke, waarbij de computer Ruby voor zijn rekening neemt. Het spel is echter ook in online / offline co-op te spelen, de tweede speler kan ieder moment in en uit de game springen.
Dat beide karakters veel liefde voor elkaar kennen komt naar voren in de game zelf. Stel dat de één covervuur geeft voor de ander, dan zal het stel elkaar zoenen als hun aanval goed afloopt. Ook wanneer één van de karakters sterft kan de ander een 'kiss of life' geven, waardoor het karakter weer tot leven komt. Ook de actie draait om samenspel, zo kan Luke een vat olie naar een groep vijanden slingeren die Ruby op het juiste moment met een kogel doorzeeft.
Het 'grote kwaad' in het spel is een sheriff, Duke genaamd. De man heeft een relatie tot de twee hoofdpersonen, welke dat is ontdek je uiteraard tijdens de game zelf.
Faith and a .45 zal niet alleen draaien rondom schietelementen en co-op gameplay, ook on-rails voertuigsegmenten en eindbazen behoren tot de gevarieerde gameplay binnen het spel. De ontwikkelaar geeft wel duidelijk aan dat het hierbij niet zozeer om de standaard shootuits vanuit een auto, ook een vliegtuig of boot behoren tot de mogelijkheden. Ook voor de baasgevechten moet ons iets bijzonders staan te wachten en zijn het niet simpele één tegen één shootouts. Als laatste horen we nog dat we wapens kunnen upgraden en puzzels op dienen te lossen.
Het is nog wachten voor de ontwikkelaar een uitgever heeft gevonden voor de game, hieronder alvast de eerste screenshots:


|