Wie dacht dat Jack Thompson ooit wel eens een versnelling lager zou schakelen, heeft het mis. De mediageile advocaat uit Miami richt zijn pijlen eens te meer op GTA IV.
Thompson las een paar dagen geleden een artikel uit Game Informer Magazine waarin de indrukken stonden van de redacteur die een paar uur met GTA IV had kunnen spelen. Volgens die redacteur zou de eerste missie in de nieuwe Grand Theft Auto er één zijn waarbij hoofdspeler Niko een moordopdracht krijgt.
Onze sympathieke Oost-Europese vriend zou namelijk een advocaat moeten gaan neerleggen die het niet zo op de spelletjesindustrie begrepen heeft. Het slachtoffer zou zelfs letterlijk zeggen:"Guns don't kill people. Video games do."
Volgens Jack Thompson is dit een overduidelijke verwijzing naar zijn persoon en hij opende prompt een zaak bij een federale rechtbank in Florida. Thompson eist dat Rockstar de eerste missie uit het spel schrapt en dat, indien ze dit niet doen, de release van GTA IV zou tegengehouden worden.
|