Terwijl we nog moeten wachten op de officiële release van PlayStation Home draait er alweer enige tijd een beta, waarbij Sony alles rustig kan testen.
Deze beta heeft nu een update gekregen en zo kunnen we alvast lezen wat er zoal doorgevoerd zal worden als Home eenmaal verschijnt.
Met de update zijn ook de graphics aangepast, iets wat voornamelijk zichtbaar is bij de bowling en pool spelletjes. Hier blijft het echter niet blij, ook de karakters zien er beter uit en zijn nu nog meer te customizen, waarbij we moeten denken aan gewicht, gekke haarkleuren, meerdere kleding, etc. Tevens is het nu nogelijk om als karakter te rennen door Home. Daarnaast zijn er ook nieuwe items beschikbaar voor HomeSpace.
In Home Cinema zijn nieuwe trailers te bewonderen, in deze update zijn dat trailers van de films Around the World en Reign Over Me. Over video's gesproken, deze draaien nu ook soepeler in de publiekelijke plaatsen.
De grootste toevoeging is waarschijnlijk de in-game toegang van de XMB. Altijd en overal kun je nu vanuit Home naar je friends list door op select te drukken, en zo een berichtje sturen of je eigen berichten lezen.
|