Nee, het is zeker geen bevestiging dat World in Conflict naar de consoles komt, als de ontwikkelaar het echter zou willen zou niets ze in de weg staan.
Massive Entertainment, de ontwikkelstudio achter de PC titel, heeft aangegeven dat haar titel World in Conflict zich prima leent voor een release op een console. De angst dat het niet goed zou werken bestaat niet bij president Martin Walfisz, hij zegt dat er technisch geen problemen bestaan om een RTS game op een next-gen console te draaien.
Waar wel aanpassingen in gemaakt zouden moeten worden is de besturing. Het spelen met een gamepad is behoorlijk anders dan met een toetsenbord en muis, toch denkt hij dat een RTS als World in Conflict prima zou kunnen werken.
Als laatste laat Walfisz nog weten dat er veel leuke ideeën aan de kant zijn geschoven in de laatste twee jaar, maar dat we deze alsnog terug kunnen zien in een uitbreiding of sequel van de titel.
|