Ubisoft bracht gisteren de resultaten naar buiten van haar derde kwartaal uit het fiscale jaar 2006 - 2007 welke eindigden op 31 december 2007. De resultaten en een teleurstelling lees je hieronder.
Om bij het positieve nieuws te beginnen: de inkomsten stegen met 24 procent van 250 naar 311 miljoen Euro. Deze goede cijfers zijn vooral te danken aan de releases van Rainbow Six: Vegas, Splinter Cell: Double Agent en Red Steel.
Naast dit nieuws gaf Ubisoft aan dat we uit mogen kijken naar een opvolger van Blazing Angels: Squadrons of WW II (voor de Xbox 360), diverse Wii titels (waaronder Driver, Turtles en Prince of Persia) en PC games (Driver en Resident Evil 4). Een andere titel die ze uit zullen geven is Haze, deze is echter uitgesteld en zal op zijn vroegst in april verschijnen.
De releases voor het eerste kwartaal op een rijtje:
- Asphalt 2 (PSP)
- Blazing Angels (Wii)
- Blazing Angels: Secret Missions (Xbox 360)
- The Setlers 2 -10th Anniversary- (NDS)
- Dogz 2 (GBA)
- Driver 76 (PSP)
- Driver Parallel Line (Wii)
- Enchanted Arms (PS3)
- Final Fantasy XII [in Europa] (PS2)
- Prince of Persia Rival Swords (Wii, PSP)
- Rocky Balboa (PSP)
- Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (Xbox 360, PSP)*
* De PS3 versie is niet genoemd en lijkt later te komen
- Tom Clancy's Rainbow Six Vegas (PS3, PSP)
- Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent (PS3)
- Teenage Mutant Ninja Turtles (PS2, Wii, Xbox 360, DS, PSP, GC, GBA)
- Mindquiz (PSP)
|