De wereld verschuift naar draadloos. Bijna niets heeft een draadje meer nodig en zo ook in de gameswereld. De Wiicontrollers zouden niet half zo interessant zijn als ze een draadje hadden.
Gelukkig is dit niet zo, toch lijkt het systeem niet probleemloos. De Wii controller en de sensor bovenop de televisie zouden namelijk gestoord kunnen worden door halogeen licht uit bijvoorbeeld spotjes. Dit licht zou in ongeveer dezelfde richting moeten gaan als het signaal van de Wii controller naar de ontvanger om het signaal van de controller flink te storen. Dit meldt een Nintendo woordvoerder.
Dit zou negatieve effecten kunnen hebben op de eerste indruk die consumenten krijgen. Deze eerste indruk gebeurt vaak in de winkels, die veel gebruik maken van halogeen licht. Consumenten zouden denken dat het systeem hapert en niet goed werkt en zo van een aankoop afzien. Bij Nintendo werkt men eraan om de grootte van het probleem duidelijk te maken en daaropvolgend een oplossing te maken.
|