Tony Montana wordt gezien als één van de meest invloedrijke figuren die in een film verschenen is. Geen wonder dat hier dan ook een game voor gemaakt wordt welke zijn aansluiting vind bij de film; Scarface. Scarface is gebasseerd op de gelijknamige klassieker van Brian De Palma uit 1983.
De game zal worden ontwikkeld door Radical Games en moet in 2006 uitkomen op de PlayStation 2, de Xbox, Xbox 360 en de PC. De game zal de film niet volledig volgen, het einde wordt namelijk drastisch veranderd waardoor het verhaal van de game veel verder gaat. Maar Tony blijft in Miami en er zijn veel verwijzingen naar de drugshandel in de jaren tachtig. De speler heeft volledige vrijheid in de spelwereld, net zoals in GTA kun je tussen de missies door de stad verkennen.
Tony kan vier wapens tegelijk dragen, je moet dus voor elke missie kiezen welk wapens je meeneemt. Die wapens hebben een auto-aim maar als je dat systeem niet gebruikt, word je beloond met een hogere reputatie waardoor je sneller dingen gedaan krijgt van de andere mensen.



|