Geruchten beweren dat Microsoft zijn oog heeft laten vallen op Lionhead Studios, het bedrijf van Peter Molyneux. Volgens de verhalen zou de overname zelfs bijna rond zijn. Lionhead, onder andere bekend van The Movies, Fable en Black & White, verkeert al een tijd in financiële problemen.
Dat het niet goed gaat met Lionhead bleek wel uit begin deze maand, toen Molyneux zich gedwongen zag om twintig procent van zijn personeel te ontslaan. De oorzaak waren de tegenvallende verkopen van The Movies en Black & White 2. Toen gingen al geruchten rond over een eventuele overname. Microsoft en Ubisoft werden daarbij als voornaamste kandidaten gezien.
Of er inderdaad een bod van Microsoft komt, is nog niet zeker. Het bedrijf nam eerder Rare voor een gigantisch bedrag over en dat leverde voor alsnog weinig op.
|