Nadat Bungie eerder aan gaf dat hun aankomende extraction shooter Marathon in maart moet verschijnen weten we nu mogelijk wanneer de exacte releasedatum is.
[Update] De releasedatum blijkt inderdaad te kloppen, zo heeft Bungie aangegeven. Marathon verschijnt in een Standard Edition voor €39,99 en een Deluxe Edition voor €59,99. In deze laatste versie krijg je onder andere toegang tot een Premium Rewards Pass Voucher, 200 SILK Rewards Pass Tolkens en diverse cosmetics voor zowel je runner als je wapen.
[Eerder bericht] Op de Xbox Store was er namelijk een pre-order trailer te vinden die verwees naar 5 maart. De video is mogelijk te vroeg online gezet aangezien Bungie deze datum zelf nog niet gecommuniceerd heeft.
Eigenlijk had Marathon afgelopen september uitgebracht moeten worden, alleen besloot Bungie de game uit te stellen zodat ze meer konden finetunen en testen. Dit leek nodig ook na feedback vanuit Alpha tests en controverse rondom gestolen artworks die werden ontdekt in de testbuilds.
Marathon zal worden uitgebracht op PC, PlayStation 5 en Xbox Series voor een bedrag van €39,99. Bungie heeft nog niet gereageerd op het mogelijk vroegtijdig uitlekken van de releasedatum.