De Britse studio Second Star Games heeft aangekondigd de gamerechten verworven te hebben van Neverland en dat hun eerste game Neverland: A Peter Pan Adventure zal worden.
De studio gaf eerder aan dat hun focus ligt op het creëren van interactieve ervaringen voor jonge gamers en hun families. Dit is niet gek als je bedenkt dat één van hun mede-oprichters Tom Stone is, de man die achttien jaar lang bij TT Games werkte aan de LEGO games.
Second Star Games heeft een wereldwijde, exclusieve licentie van Neverland voor een langdurige periode. A Peter Pan Adventure moet de eerste in een serie van games worden die is gebaseerd op Neverland en Peter Pan, zo laat Tom Stone via zijn LinkedIn weten. Details over wat we precies mogen verwachten zijn nog schaars, wel krijgen we een eerste concept art van de game, waarin we de krokodil Tick-Tock zien.
|